B43540A9107M002
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A9107M
B43540A9107M002 Hakkında
EPCOS B43540A9107M002, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama işlevlerinde tercih edilir. ±20% tolerans, 640mOhm ESR değeri (100Hz) ve 1.04A ripple current kapasitesi ile çeşitli endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında güvenli işletme sağlayan komponentin ömrü 85°C'de 10000 saattir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 640mOhm @ 100Hz
Impedance 760 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V