B43540A5826M62
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5826M
B43540A5826M62 Hakkında
EPCOS B43540A5826M62, 82 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 100 Hz'de 1.18Ω ESR ve 920 mA ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında etkin bir çözüm sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, güç kaynakları, düşürücü konvertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.18Ohm @ 100Hz
Impedance 1.68 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V