B43540A5826M2
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5826M2
B43540A5826M2 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43540A5826M2, 82 µF kapasitanslı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, snap-in tipi 3 bacaklı kasa ile temin edilir. ±20% toleransta tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. 100Hz'de 920 mA ripple current kapasitesine ve 1.18Ohm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunur. Güç kaynakları, frekans denetleyicileri, ses amplifikatörleri ve AC/DC converterlerde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.18Ohm @ 100Hz
Impedance 1.68 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V