B43540A5686M82
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5686M
B43540A5686M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43540A5686M82 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 68 µF kapasitans değeri ve 450V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial, snap-in kutu paketine sahip bu kondansatör, through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 10000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 100 Hz'de 800 mA ripple akım ve 1.42 Ohm ESR değerleri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve gücü yönetme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.42Ohm @ 100Hz
Impedance 2.03 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V