B43540A5686M000
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5686M
B43540A5686M000 Hakkında
EPCOS B43540A5686M000, 68 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 1.42Ω ESR (100Hz'de) değerleriyle sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında 10000 saat ömüre sahiptir. 800 mA ripple akımı kapasitesine sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog sinyali işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.42Ohm @ 100Hz
Impedance 2.03 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V