B43540A5277M002
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5277M
B43540A5277M002 Hakkında
B43540A5277M002, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated gerilime sahip bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 390mOhm'dur. Through-hole montaj tipi ile Radial, Can - Snap-In paketlemesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10.000 saat lifetime'a sahiptir. 100Hz'de 2.12A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu genel amaçlı kondansatör, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V