B43540A5227M000
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5227M
B43540A5227M000 Hakkında
EPCOS B43540A5227M000, 220 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür özellikleriyle -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 100Hz'de 1.72A ripple akımı ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 440mOhm ESR ve 630mOhms impedansı ile süzgeç ve depolama devre elemanı olarak işlev görür.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 440mOhm @ 100Hz
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V