B43540A5187M60
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5187M60
B43540A5187M60 Hakkında
EPCOS B43540A5187M60, 180µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere doğrudan monte edilebilir. 540mOhm ESR ve 770mOhms impedans değerleri ile düşük frekans uygulamalarında 1.51A ripple current taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 10000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 100Hz
Impedance 770 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.51 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V