B43540A5127M67
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5127M
B43540A5127M67 Hakkında
B43540A5127M67, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 120 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paketleme ile PCB'ye monte edilir. 10000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans içinde düşük ESR değeri (810mOhm @ 100Hz) ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda, güç kaynakları, inverter devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 810mOhm @ 100Hz
Impedance 1.15 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V