B43540A5107M82
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A5107M
B43540A5107M82 Hakkında
EPCOS B43540A5107M82, 100 µF kapasiteli 450V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 100 Hz'de 970 mOhm ESR ve 1.01 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılan standar bir kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 970mOhm @ 100Hz
Impedance 1.38 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V