B43540A2827M000
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A2827M
B43540A2827M000 Hakkında
EPCOS B43540A2827M000, 820 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 110 mOhm ESR ve 140 mOhm impedans karakteristiğine, 100 Hz'de 2.92 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V