B43540A2687M82
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
B43540A2687M
B43540A2687M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43540A2687M82, 680 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile 10000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. 130 mOhm ESR ve 160 mOhms impedans değerleriyle 2.58A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.58 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V