B43540A2567M7
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A2567M
B43540A2567M7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43540A2567M7, 560 µF kapasitanslı ve 200 V voltaj derecelendirilmiş radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 160 mOhm ESR @ 100Hz ve 2.26 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömürdür. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, motorlar ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V