B43525B9687M000
CAP ALUM 680UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43525B9687M
B43525B9687M000 Hakkında
EPCOS B43525B9687M000, 680 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. 130 mOhm ESR ve 160 mOhm impedans değerleriyle, 100 Hz'de 2.78 A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinde mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V