B43522A6687M000
CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43522A6687M
B43522A6687M000 Hakkında
EPCOS B43522A6687M000, 680 µF kapasitanslı, 500V voltaj değerli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile radial kasa tasarımında sunulan bu kondansatör, ±20% tolerans ile 100 Hz'de 180 mOhm ESR değerine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi garanti eder. 100 Hz'de 2.81 A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Through-hole montajla PCB tasarımlarına doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V