B43521C5397M000
CAP ALUM 390UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43521C5397M
B43521C5397M000 Hakkında
EPCOS B43521C5397M000, 390 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirme için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 390 mOhm ESR ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 12000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 100 Hz'de 2.6 A ripple current kapasitesi ile endüstriyel elektronik, ses amplifikatörleri ve motor kontrol sistemlerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V