B43521A5477M000
CAP ALUM 470UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43521A5477M
B43521A5477M000 Hakkında
EPCOS B43521A5477M000, 470 µF kapasitansya ve 450V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 12000 saat ömür süresine sahiptir. 100Hz'de 320 mΩ ESR ve 3.1A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V