B43520A5128M000
CAP ALUM 1200UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43520A5128M
B43520A5128M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43520A5128M000, 1200 µF kapasitansa ve 450V nominal voltajına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 100 Hz'de 90 mOhm ESR değerine ve 5.84 A ripple akımı taşıma kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilmekte, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılan bu radyal kondansatör, 5 başlıklı kutulu paketlemesi ile through-hole montajına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V