B43516A9827M000
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43516A9827M
B43516A9827M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43516A9827M000, 820 µF kapasitansı ve 400 V dereceli gerilim ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In tipi 4 kontak paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 95 mOhm ESR ve 140 mOhm impedans değerleri ile 100 Hz'de 3.38 A ripple akımını tolere edebilir. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolaması için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 95mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.38 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V