B43516A9108M007
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43516A9108M
B43516A9108M007 Hakkında
EPCOS B43516A9108M007, 1000 µF kapasitanslı 400V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% toleranslı, ESR değeri 100 Hz'de 80 mOhm olan bu kondansatör, 100 Hz'de 3.93 A ripple akımına dayanabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V