B43515B5687M080
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43515B5687M
B43515B5687M080 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43515B5687M080, 680 µF kapasitanslı, 450V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip radyal kasa ile uygulanabilir. 100Hz'de 230mOhm ESR ve 280mOhms empedans değerleriyle, 2.78A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve düşük frekanslı devreler gibi alanlarda kullanılabilir. ±20% tolerans ile sunulur. Not For New Designs statüsündedir ve yeni tasarımlar için alternatif bileşen seçilmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V