B43515B5567M000
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43515B5567M
B43515B5567M000 Hakkında
B43515B5567M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 560 µF kapasiteli, 450 V rated voltage ile radial snap-in montaj tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü 105°C'de karakteristik özelliklerdir. 270 mOhm ESR @ 100Hz ve 2.52 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve düzeltme devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır. Through-hole montaj için uygundur. Polarize kondansatör olup, doğru kutuplama ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V