B43515B0567M
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43515B0567M
B43515B0567M Hakkında
EPCOS B43515B0567M, 560 µF kapasitanslı 420 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montajlı radial can paketi ile ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür süresi (105°C) sunar. 100 Hz'de 270 mOhm ESR ve 2.52 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V