B43515A5108M087
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43515A5108M
B43515A5108M087 Hakkında
EPCOS B43515A5108M087, 1000 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipiyle PCB'ye direkt takılabilen bu bileşen, 100 Hz'de 150 mOhm ESR değerine ve 190 mOhms impedansına sahiptir. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışan kondansatör, 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, düşük frekansta 100 Hz'de 3.77 A ripple akımını taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleriyle, endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V