B43515A5108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43515A5108M
B43515A5108M000 Hakkında
EPCOS B43515A5108M000, 1000 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde 4 bacaklı kasa yapısına sahiptir. 100Hz'de 150mOhm ESR değeri ve 190mOhm impedans ile güç uygulamaları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 100Hz'de 3.77A ripple akım kapasitesi ile anahtarlanmış güç kaynakları, motorlar ve endüstriyel cihazlarda yaygın kullanım alanına sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen değerlerde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V