B43515A4567M000
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43515A4567M
B43515A4567M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43515A4567M000, 560µF kapasitans değerine ve 350V voltaj derecelendirmesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In tipi montaj yapısı ile PCB üzerine direkt monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken elektronik sistemlerde kullanılır. 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de çalışabilir. 100 Hz'de 2.3A ripple akım kapasitesi ve 160mOhm ESR değeri ile onu stabilizasyon ve gürültü bastırma uygulamalarında tercih edilen bir seçim yapar. -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V