B43515A0108M
CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43515A0108M
B43515A0108M Hakkında
EPCOS B43515A0108M, 1000 µF kapasiteli, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve 150 mOhm ESR değeri ile 100Hz'de çalışmaya uyarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 3.67A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V