B43513A9158M007
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43513A9158M
B43513A9158M007 Hakkında
EPCOS B43513A9158M007, 1500 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile 4 leadli radial kasa içinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. 100 Hz'de 50 mOhm ESR ve 6.87 A ripple current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir high-voltage kondansatörüdür. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V