B43512B5827M080
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43512B5827M080
B43512B5827M080 Hakkında
EPCOS B43512B5827M080, 820 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 140mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 4.2A ripple current kapasitesi, 5000 saat ömür (85°C'de) ve -40°C ile 85°C arasında geniş işletme sıcaklığı aralığı sunmaktadır. Anahtarlama güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V