B43512A9278M007
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43512A9278M
B43512A9278M007 Hakkında
EPCOS B43512A9278M007, 2700 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 5000 saat ömrü 85°C'de garanti edilir. 34mOhm ESR değeri ve 100Hz'de 9.08A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreler ve yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V