B43512A6158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43512A6158M
B43512A6158M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43512A6158M000, 1500µF kapasitansına ve 500V nominal gerilimine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4 bacaklı snap-in yapısıyla tasarlanmış bu bileşen, 80mOhm ESR değeri ve 130mOhms impedansı ile güç kaynakları, voltaj düşürmeler ve filtre uygulamalarında kullanılır. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 85°C'de 5000 saat ömrü garanti eden kondansatör, düşük frekans ripple akımı kapasitesi 4.83A @ 100Hz'dir. ±20% tolerans ve through-hole montaj türü ile genel amaçlı endüstriyel, telekomünikasyon ve gücü dönüştürme devreleri için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.83 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V