B43511E827M87
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511E827M
B43511E827M87 Hakkında
EPCOS B43511E827M87, 820µF kapasitanslı 420V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipi ile panellere ve PCB'lere kolayca takılabilir. 85°C'de 12000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devreler için tasarlanmıştır. 4.1A ripple akım kapasitesi ve 190mOhm ESR değerleri ile yüksek frekans ortamlarında istikrarlı performans sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V