B43511E0108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511E0108M
B43511E0108M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43511E0108M000, 1000µF kapasitanslı ve 420V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı, radyal, snap-in tip kasa yapısına sahiptir. 160mOhm impedans ve 4.8A ripple current kapasitesi ile 100Hz'de çalışır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 12000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V