B43511C9567M87
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511C9567M87
B43511C9567M87 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43511C9567M87, 560 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile 4 pinli tasarımda üretilmiştir. ±20% tolerans ile -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 12000 saat ömürlü ve 160mOhm ESR değeri ile 100Hz'de 3.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılan bir komponenttir. Through Hole montaj özelliği ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V