B43511C9477M87
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43511C
B43511C9477M87 Hakkında
EPCOS B43511C9477M87, 470 µF kapasitansı ve 400 V voltaj derecelendirilmesi ile snap-in montajı sağlayan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 85°C'de 12000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 100 Hz'de 2.8 A rms ripple akımı ve 190 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, inverterler, motor sürücüleri ve enerji depolamaya dayalı endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V