B43511C9108M007
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43511C9108M
B43511C9108M007 Hakkında
EPCOS B43511C9108M007, 1000 µF kapasitansına ve 400 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılı uygulamalarda kullanılır. 90 mOhm ESR ve 110 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı 5.6 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışan ve 85°C'de 12000 saat ömür süresi olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile temin edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V