B43511C5687M87
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43511C5687M
B43511C5687M87 Hakkında
EPCOS B43511C5687M87, 680 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılıma uygundur. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış olan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 12000 saat ömür süresine sahiptir. ESR değeri 100 Hz'de 230 mOhm, ripple akımı kapasitesi ise 100 Hz'de 3.9 A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V