B43511C567M87
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511C567M
B43511C567M87 Hakkında
EPCOS B43511C567M87, 560 µF kapasitansı ve 420V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile 4 pin bağlantısına sahiptir. 100 Hz'de 270 mOhm ESR değeri ve 3.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve frekans dönüştürücülerde kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 290 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V