B43511C5477M007
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511C5477M
B43511C5477M007 Hakkında
EPCOS B43511C5477M007, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal, snap-in montaj tipi bir kondansatördür. 85°C'de 12000 saat ömür süresine ve ±20% toleransa sahiptir. 100 Hz'de 3.1 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, yüksek gerilim uygulamalarında stabilizasyon ve EMI filtrelemesi için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V