B43511C0108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511C0108M
B43511C0108M000 Hakkında
B43511C0108M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya tasarlanmıştır. Radial, Can - Snap-In montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 12000 saatlik ömür süresi garantilidir. 100 Hz'de 160 mOhm ESR değeri ve 5.3 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, yüksek gerilim devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir komponenttir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, aktif durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V