B43511A5687M007
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511A5687M
B43511A5687M007 Hakkında
EPCOS B43511A5687M007, 680 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 12000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 230 mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında (100 Hz'de 4.2 A ripple akım kapasitesi) güvenilir performans sağlar. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık gerektiren endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V