B43511A5687M000
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511A5687M
B43511A5687M000 Hakkında
EPCOS B43511A5687M000, 680 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu komponent, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 240 mOhms impedans değerleriyle karakterize edilmiştir. 4.2 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 12000 saat ömrü garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V