B43511A567M87
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511A567M
B43511A567M87 Hakkında
EPCOS B43511A567M87, 560 µF kapasitanslı, 420V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 270 mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektrolitik kondansatör uygulamalarında kullanılır. 3.4A ripple akım taşıyabilen ve 290 mOhms impedans karakteristiğine sahip bu kondansatör, yüksek gerilim uygulamalarında istikrarlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 290 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V