B43511A5477M80
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511A5477M80
B43511A5477M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43511A5477M80, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 320mOhm @ 100Hz ve maksimum ripple akımı 3.1A @ 100Hz'dir. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 12000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% toleransla sunulan bu bileşen güç kaynakları, invertörler, hızlı şarj devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında genel amaçlı filtreleme ve enerji depolama için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V