B43511A4158M007
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511A4158M
B43511A4158M007 Hakkında
EPCOS B43511A4158M007, 1500 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine sahip, 4 pinli kasa tasarımıyla uygulanmıştır. 85°C sıcaklıkta 12000 saat yaşam süresi ile güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ve 60 mOhm ESR @ 100Hz özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 6.5 A ripple akım kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarında kolayca integre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V