B43511A0158M007
CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43511A0158M
B43511A0158M007 Hakkında
EPCOS B43511A0158M007, 1500 µF kapasitanslı, 420 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montajlı radial yapısı ile güç kaynağı uygulamalarında, filtreleme ve enerjinin depolanması amaçlı kullanılır. ±20% tolerans ve 12000 saatlik ömür (85°C'de) ile yüksek güvenilirliğe sahiptir. 7.2 A ripple current kapasitesi ve 110 mΩ ESR değeri ile endüstriyel ve komersyal elektronik cihazlarda genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında stabil performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V