B43510B9687M007
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510B9687M
B43510B9687M007 Hakkında
EPCOS B43510B9687M007, 680 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile direkt PCB üzerine yerleştirilir. 95 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde güç devrelerinde, güç kaynakları, inverter ve motor kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi verir. 3.68 A ripple current kapasitesi ile AC/DC dönüştürücülerde etkin filtre yapıyor. Polar yapısı nedeCT harita sonra mutlaka kutupluluğu dikkate alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 95mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.68 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V