B43510B9128M080
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510B9128M
B43510B9128M080 Hakkında
EPCOS B43510B9128M080, 1200 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 55 mOhm ESR değeri ve 5.54 A ripple current kapasitesi ile elektrik yükleri karşılayabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 5000 saatlik yaşam süresi garantisi sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 65 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V