B43510B9108M87
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510B9108M
B43510B9108M87 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43510B9108M87, 1000 µF kapasitansına ve 400 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB bağlantısı sağlayan bu bileşen, gücü yüksek endüstriyel uygulamalarda güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve DC filtrasyonu için kullanılır. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür sağlar. 100 Hz'de 4.77 A ripple akımı kapasitesi ve 65 mOhm ESR değeri ile yüksek akımın olduğu uygulamalarda verimli çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V