B43510B5687M007
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510B5687M
B43510B5687M007 Hakkında
EPCOS B43510B5687M007 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 680 µF kapasitans değeri ve 450V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans aralığında ve 5000 saat ömür garantisi ile 85°C'de çalışabilir. 100 Hz'de 160 mOhm ESR ve 3.68 A ripple akım kapasitesi bulunan bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri, frekans dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan endüstriyel seviye bir kondansatördür. -40°C ile +85°C arasında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.68 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V